מלון דיוויד ים המלח ריזורט וספא הינו המלון הגדול ביותר בים המלח. אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, בדגש על איכות ושירותיות, בכדי לספק לכם את החופשה האולטימטיבית. במלון מגוון רחב של 606 חדרים, ובכל אחד מחדרי המלון תוכלו להנות ממרפסת שמש הפונה אל נוף ים המלח או אל בריכת המלון. בין מגוון החדרים ניתן להזמין: חדרי סופריור ודלקס, סוויטות מפנקות, חדרי גן עם אווירה קסומה, חדרים עם דלת מקשרת, וחדרים נגישים לבעלי מוגבלויות. 

את מגוון החדרים ניתן לשריין עוד היום, ולהזמין באגף הפרימיום של המלון. אורחי אגף הפרימיום נהנים מיחס מפנק, כבר מהרגע הראשון, ועד לעזיבתם את המלון, עם פינוק ייחודי ואקסלוסיבי, אשר הופך את החופשה לנופש אמיתי.
קרא עוד על הטבות אורחי הפרימיום

אורחי הפרימיום נהנים מ:
- חדרים בקומות הגבוהות.
- אירוח זוגות בלבד
-  חניה ייעודית (על בסיס מקום פנוי).
- בקבוק מים ושוקולד בחדרי הפרימיום
- כניסה ללא עלות למתחם הספא והנחה של 15% על הטיפולים.

מעוניינים לשמוע עוד על חבילת אגף הפרימיום שלנו? צרו קשר כבר עכשיו, ונשמח לעמוד לשירותכם.
סגור
עין בוקק 86980, ים המלח
טמפרטורה מקומית:
28 °Cclear sky
4.72/5
ציון ממוצע מתוך 473 חוות דעת

סופריור

| עד 3 אורחים
חדרי הסופריור הינם חדרים גדולים ומרווחים. החדרים כוללים מרפסת שמש אשר פונה אל הים וחדר רחצה עם אמבטיה ומקלחון. לחופשה אמיתית ומפנקת, הזמינו חדר סופריור עוד היום.

סופריור עם נוף לבריכה

| עד 3 אורחים
חדרי הסופריור הינם חדרים גדולים ומרווחים. החדרים כוללים מרפסת שמש אשר פונה אל הים ולבריכה וחדר רחצה עם אמבטיה ומקלחון. לחופשה אמיתית ומפנקת, הזמינו חדר סופריור עוד היום.

דלקס

| עד 4 אורחים
חדרי דלקס נועדו לספק את חווית הנופש האולטימטיבית למשפחה של עד 4 נפשות. חדרים אילו גדולים ומרווחים, עם מרפסת הפונה אל נוף ים המלח. הזמינו כבר עכשיו חופשה מפנקת!

דלקס עם נוף לבריכה

| עד 4 אורחים
חדרי דלקס נועדו לספק את חווית הנופש האולטימטיבית למשפחה של עד 4 נפשות. חדרים אילו גדולים ומרווחים, עם מרפסת הפונה אל נוף ים המלח ולבריכה. הזמינו כבר עכשיו חופשה מפנקת!

חדר גן

| עד 2 אורחים
תחושת טבע, שחרור והנאה כפי שחופשה אמיתית צריכה לספק. חדרים מעוצבים ומפנקים, עם יציאה לגינה יפיפיה וחדר שינה גדול ומרווח. חדרי הגן של דיוויד ים המלח – הנופש המושלם בשבילך. ניתן להזמין חדרים עוד היום במחיר אטרקטיבי!
מתאים לזוג

סוויטת מצדה

| עד 4 אורחים
חופשה חלומית בסוויטה יוקרתית, בדגש על פינוק, פינוק ופינוק. סוויטת מצדה נועדה לשרת את הכיף האמיתי שלכם, עם מרפסת גדולה המשקיפה אל נוף ים המלח, מרפסות ענקיות ומרווחות, חדר אמבט מעוצב, סלון מרווח עם דלת הפרדה ייעודית וספה נפתחת. סוויטת מצדה מספקת את הפינוק המושלם לנופש שלכם.
*התמונות להמחשה בלבד.

סוויטת מצדה עם נוף לבריכה

| עד 4 אורחים
חופשה חלומית בסוויטה יוקרתית, בדגש על פינוק, פינוק ופינוק. סוויטת מצדה נועדה לשרת את הכיף האמיתי שלכם, עם מרפסת גדולה המשקיפה אל נוף ים המלח ולבריכה, מרפסות ענקיות ומרווחות, חדר אמבט מעוצב, סלון מרווח עם דלת הפרדה ייעודית וספה נפתחת. סוויטת מצדה מספקת את הפינוק המושלם לנופש שלכם.
*התמונות להמחשה בלבד.

סוויטת דלקס

| עד 2 אורחים
סוויטת דלקס עומדת לשירותכם, עם מקסימום נוחות והנאה. סוויטה מרווחת ונעימה, המשרה את תחושת השלווה האופיינית לאזור, שתי מרפסות ענקיות המשקיפות אל הים, חדר אמבט מפנק, סלון גדול עם דלת הפרדה ייעודית, וכל שתרצו בכדי לחוות את הנופש המושלם. הזמינו את הסוויטה עוד היום, בכדי לוודא את מקומכם.
*התמונות להמחשה בלבד.

סופריור פרמיום

| עד 2 אורחים
חדרי הסופריור פרמיום הינם חדרים גדולים ומרווחים,בקומות 12-17. החדרים כוללים מרפסת שמש אשר פונה אל הים וחדר רחצה עם אמבטיה ומקלחון. לחופשה אמיתית ומפנקת, הזמינו חדר סופריור פרמיום עוד היום!

סופריור פרמיום עם נוף לבריכה

| עד 2 אורחים
חדרי הסופריור פרמיום הינם חדרים גדולים ומרווחים,בקומות 12-17. החדרים כוללים מרפסת שמש אשר פונה אל הים ולבריכה וחדר רחצה עם אמבטיה ומקלחון. לחופשה אמיתית ומפנקת, הזמינו חדר סופריור פרמיום עוד היום!

דלקס פרמיום

| עד 2 אורחים
חדרי הדלקס פרמיום נועדו לספק את חווית הנופש האולטימטיבית למשפחה של עד 2 נפשות, בקומות 12-17. החדרים כוללים מרפסת הפונה אל נוף ים המלח. הזמינו כבר עכשיו חופשה מפנקת! 

דלקס פרמיום עם נוף לבריכה

| עד 2 אורחים
חדרי הדלקס פרמיום נועדו לספק את חווית הנופש האולטימטיבית למשפחה של עד 2 נפשות, בקומות 12-17. החדרים כוללים מרפסת הפונה אל נוף ים המלח ולבריכה וחדר רחצה עם אמבטיה ומקלחון. הזמינו כבר עכשיו חופשה מפנקת!

סוויטת מצדה פרמיום

| עד 2 אורחים
חופשה חלומית בסוויטה יוקרתית, בדגש על פינוק, פינוק ופינוק. סוויטת מצדה פרמיום נועדה לשרת את הכיף האמיתי שלכם, עם מרפסת גדולה המשקיפה אל נוף ים המלח, מרפסות ענקיות ומרווחות, חדר אמבט מעוצב, ספה נפתחת וסלון מרווח עם דלת הפרדה ייעודית. סוויטת מצדה מספקת את הפינוק המושלם לנופש שלכם. 
*התמונות להמחשה בלבד.

סוויטת מצדה פרמיום עם נוף לבריכה

| עד 2 אורחים
חופשה חלומית בסוויטה יוקרתית, בדגש על פינוק, פינוק ופינוק. סוויטת מצדה פרמיום נועדה לשרת את הכיף האמיתי שלכם, עם מרפסת גדולה המשקיפה אל נוף ים המלח ולבריכה, מרפסות ענקיות ומרווחות, חדר אמבט מעוצב, סלון מרווח עם דלת הפרדה ייעודית וספה נפתחת. סוויטת מצדה מספקת את הפינוק המושלם לנופש שלכם!
*התמונות להמחשה בלבד.

סוויטת דלקס פרמיום

| עד 2 אורחים
סוויטת הדלקס פרמיום עומדת לשירותכם, עם מקסימום נוחות והנאה. סוויטה מרווחת ונעימה, המשרה את תחושת השלווה האופיינית לאזור, שתי מרפסות ענקיות המשקיפות אל הים, חדר אמבט מפנק, סלון גדול עם דלת הפרדה ייעודית, וכל שתרצו בכדי לחוות את הנופש המושלם. הזמינו את הסוויטה עוד היום, בכדי לוודא את מקומכם. 
*התמונות להמחשה בלבד.

סוויטה נשיאותית

ברוכים הבאים לנופש מפנק בסוויטה הנשיאותית של דיוויד ים המלח.
הסוויטה הנשיאותית שלנו מעוצבת למקסימום מרווח, ותחושת הנאה אולטימטיבית.
סלון ענקי עם דלת הפרדה ייעודית, חדר אמבט, שירותים ומקלחון, ושתי מרפסות פתוחות אל הנוף המדהים של אזור ים המלח. 
*התמונות להמחשה בלבד.