מרכז הכנסים של דיוויד ים-המלח משרת את אורחי המלון באירועים יוקרתיים ומפנקים, באווירה קסומה וייחודית המתאימה למגוון רחב של אירועים. המרכז ממוקם באזור נפרד ומבודד משאר פעילויות המלון, והוא כולל מגוון אולמות נרחב, לשימושים רב-תכליתיים ובגדלים שונים. אולמות הכנסים הינם מרווחים וללא עמודים, והם ניתנים להתאמה לכל תצורה נדרשת.
בין יתרונות מרכז הכנסים תוכלו להנות מ:

  • אווירה מיוחדת בנוף מדברי עוצר נשימה, באחד מהמקומות השקטים והשלווים ביותר בישראל.
  • אפשרות לשילוב של חווית פינוק אמיתית, התרגעות ושחרור מתחים ולחצים "בספא מנרליה"- הספא הגדול והיוקרתי בים-המלח.
  • מלון מפואר המצויד בחדרים הגדולים והמרווחים באזור, והיתרון של להנות מהמתקנים הנדרשים ברמה הגבוהה ביותר.
  • שירות ויחס אישי ומקצועי על ידי צוות עובדים מסור, וצוות מנהלים מיומן,  אשר יעשו כל מאמץ להיענות לכל דרישה או בקשה.
  • שירות מזון ומשקאות באיכות גבוהה ומפנקת.
  • שילוב פעילויות מדבר מרתקות ומפתיעות, כגון - טיולי ג'יפים, טרקטורונים, סיורי לילה, ועוד.
  • צוות תפעול אירועים מקצועי, הילווה אתכם לאורך כל האירוע.
  • ועוד...

מרכז הכנסים של דיוויד ים המלח מנוסה במגוון רחב של אירועים, לרבות מסיבות, כנסים עיסקיים, סמינרים, ימי עיון, תערוכות, השקות מוצר, אירועי קד"מ, ועוד. באולמות ניתן לארח החל מ-50 ועד 1,000 אורחים. כל זאת באווירה הייחודית של ים-המלח, בשירות מקצועי וצמוד, וברמה הגבוהה ביותר.
כדי לקבל פרטים נוספים על אירועים, צרו קשר עוד היום. 
 

אולם גרנד

לאירוע המושלם והייחודי, המתאים לכמות משתתפים נרחבת. אולם גרנד הינו אולם מפואר וייחודי, הניתן לעיצוב וסידור בהתאם לתוכן האירוע.
אולם גרנד הינו האולם המרכזי והגדול ביותר במרכז הכנסים שלנו. האולם מתאים למגוון רחב של אירועים, כנסים עסקיים, ועידות רבות משתתפים, ארוחות גאלה, ועוד. גדולו של האולם הוא 640 מ"ר, וניתן לארח עד 1,000 משתתפים בתצורת קוקטייל, או 500 משתתפים בישיבה ליד שולחנות עגולים. האולם ניתן לחלוקה לשלושה  אולמות משנה, המתאימים לאירועים אינטימיים ולתערוכות.
 

אולם ג'וניור

מחפשים את המקום המושלם לאירוע קטן או בינוני? אולם ג'וניור מספק מענה לאירועים רבי משתתפים, עם רמת וורסטיליות גבוהה, התאמה לעיצוב וסידור, ועם צוות מקצועי ואדיב.
שטחו של אולם ג'וניור הינו 370 מ"ר, והוא מתאים לאירוח של עד 500 משתתפים, או 300 אורחים בסידור ישיבה. ניתן לחלק את האולם לשלושה אולמות משנה בעזרת מחיצות, ובכך להתאימו לאירועים בעלי מושבים מקבילים, ארוחות, אירועים פרטיים, ועוד.

מרכז הכנסים של דיוויד ים המלח מציע למארגני הכנס משרד ומחסן נפרדים, אמצעי תאורה והמחשה חדישים ביותר, אמצעי תקשורת מגוונים, עזרי למידה ומדיה חדשניים, ועוד. כל זאת, בנוסף לשירותי מזון ומשקאות ברמה הגבוהה ביותר, שירות אישי ומקצועי, והתאמה לצרכי הלקוח, אשר הופכים כל אירוע במלון דיוויד לחוויה יוצאת דופן.

עין בוקק 86980, ים המלח
טמפרטורה מקומית:
32 °Cclear sky
4.72/5
ציון ממוצע מתוך 473 חוות דעת